Asfalt Boyası

View Gallery

5 yıl garanti

PrintAsphalt’ın tek kat sürüm ile yol ve kaldırımlarınızı istediğiniz görünüme kavuşturacağını ve 5 yıl boyunca kabarma, soyulma gibi durumlarla karşılaşmayacağınızı garanti ediyoruz. Aksi takdirde tadilatını kendimiz üstleniyoruz. (ince dizaynlı yeni serilmiş asfalt üstüne 5 yıl garanti)

Esnek kullanım alanı

Tüm dış cephe zeminlere uygulanabilir. Beton ya da taş üstüne uygulaması da asfalt üstünde ne kadar etkiliyse o kadar etkili olacaktır. Uygulama esnasında bordürlerin de boyanması istenebilir.

Dayanıklı

17 yıldır yaptığımız bu işte gördük ki uygulamanın en önemli noktası kullanılan boya. PaintAsphalt’taki polimerler yağ, gazolin, kayış yağı, tuz ve gıda ürünleri gibi kimyasallara karşı mükemmel dayanıklılığa sahiptir. Bunca zamandır yaptığımız deneylerle geliştirdiğimiz PaintAsphalt asfalt boyası’na o kadar güveniyoruz ki Türkiye’deki en dayanıklı ve ekonomik boyayı ürettiğimizi iddia ediyoruz. Boyamızın dayanıklılığını kanıtlamak için tam 5 yıl garanti veriyoruz.

Renk

Küçük alan desenli asfalt uygulamalarında kullanılmak üzere hazırda tutulan güncel renk seçeneklerini öğrenmek için bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Büyük alan desenli asfalt uygulamalarında Ral Kataloğundan seçtiğiniz herhangi bir rengi, boyamızda kullandığımız kimyasalların izin verdiği ölçüde uygulayabiliriz. Oksit içerikli boyaların kullanılması tarafımızca uzun ömür ve renk kalitesi açısından önem teşkil etmektedir. Burada unutulmaması gereken unsur kullandığımız kaplamada rengin temel amaç olmamasıdır. Bu kaplama esas olarak desenli asfaltın şeklinin uzun yıllar boyunca korunmasını sağlar ve yapısı el verdiğince istenilen renklerde sunum yapmamıza da olanak verir.

Esnek

Asfalt esnek bir malzeme olduğundan ve bir bütün olduğundan dolayı üstüne sürülecek boyanın da esnek olması gerekmektedir. Asfaltın esnemelerine, büzüşmelerine ayak uydurur. Bu sayede yüzeyde çatlaklar oluşmaz ve ilk günkü görünümü korunmuş olur.

Hızlı

Şehir içi uygulamalarında en önemli noktalardan biri de uygulama alanının hızla yaya/araç trafiğine geri açılmasını sağlamaktır. PaintAsphalt Asfalt Boyasının kuruma hızı yüksektir, yeni boyanmış bir yol yaklaşık 1 saat içinde yaya trafiğine, 24 saat içinde araç trafiğine açılı.

Sağlıklı

Farkında olmasak da günlük hayatta sık sık dolaylı veya direk olarak zemin ile temas edebiliyoruz. Kullandığımız formül insan sağlığına hiçbir zararı olmayan su bazlı akrilik esaslı boya formülüdür. Güvenle kullanılabilir.

Canlı

Özel içeriği sayesinde PaintAsphalt’taki yüksek polimer seviyesi pigmentleri sabitleyerek zengin renklerin uzun süre korunmasını sağlar. UV ışınlarından ve kötü hava koşullarından sıradan boyalar gibi etkilenmez ve renkleri yıllarca canlı kalır.

Gizli Formül

2000 yılından beri bağlantıda olduğumuz Kanadalı ve Amerikalı şirketlerin mühendisleri ile ortaklaşa geliştirdiğimiz boyamızın en hassas noktası olan “baz” kısmını oluşturan gizli formül sayesinde en iyi asfalt boyasına sahip olduğumuzdan emin olabiliyoruz.