HAKKIMIZDA

Kuruluşundan bu güne daha temiz, daha kullanışlı ve daha estetik yaşam alanları ve yollar yapmayı hedefleyen firmamız inşaat ve asfalt sektöründe ortaya koyduğu başarılı çalışmalarla adından söz ettirmeyi başarmıştır. Tamamı alanında uzman olan mühendislerimiz tarafından oluşturulmuş sistemimiz deneyimli personelimiz tarafından hayata geçirilmektedir.

Dünyanın en modern zemin düzenleme teknolojilerinden sayılan renkli asfalt uygulamasını istekleriniz doğrultusunda hayata geçiriyoruz ve yaptığımız asfalt düzenlemelerinin kimyasal olarak her türlü maddeye karşı en dayanıklı şekilde üretmiş olduğumuz boyalar yardımıyla uzun yıllar boyunca herhangi bir sorunla karşılaşmadan kullanılmasını sağlıyoruz.

Kaldırım düzenlemelerinden yürüyüş yollarına, parklardan kurumların ve sitelerin bahçelerine kadar pek çok alanda tercih edilen kaplama tuğla yönteminden çok daha hızlı uygulanan renkli asfalt sayesinde hayatın akışını bozmadan en temiz şekilde projeleri sona erdiriyoruz. Çalışmalarımız sırasında çevre güvenliğinin ve çevrenin korunması konusunda gösterdiğimiz özen sayesinde projelerimizde ciddi sorunlarla karşılaşmıyoruz.

  • 20 yıldır Türkiye genelinde gerçekleştirdiğimiz toplamı 1 milyon metrekareyi geçen onlarca proje gelecekte yapabileceklerimizin de birer göstergesidir.
  • PrintAsphalt ve PaintAsphalt, Bilkan İnşaat ve Otomotiv Tic. Ltd. Şti.’nin tescilli markasıdır.